Неред Роботски Правосмукалка Електричен Резервоар За Вода Делови Додатоци Закомпатибилен За Мидеа М7макс Мидеа М7 Про

Неред Роботски Правосмукалка Електричен Резервоар За Вода Делови Додатоци Закомпатибилен За Мидеа М7макс Мидеа М7 Про

Това е достапна
DEN 3.00
Количина на стоки:

Лесен за инсталирање и отстранување без алатки Лесно се чисти и ефикасно спречува прашината да го оштети механизмот. Концентрирајте се на обезбедување квалитетни производи и првокласна услуга по разумни цени. Изработени од висококвалитетни материјали, потрајни; Исклучителна и деликатна, многу одговара на опремата. Се препорачува редовно да се заменува 3-6 месеци, што може ефикасно да го заштити и продолжи работниот век на правосмукалката. Лесен за инсталирање и отстранување без алатки. Лесно се чисти и ефикасно спречува прашината да го оштети механизмот. Концентрирајте се на обезбедување квалитетни производи и првокласна услуга по разумни цени. Изработени од висококвалитетни материјали, потрајни; Исклучителна и деликатна, многу одговара на опремата. Се препорачува редовно да се заменува 3-6 месеци, што може ефикасно да го заштити и продолжи работниот век на правосмукалката. Добредојдовте во нашата продавница. Нашата продавница е специјализирана за правосмукалка додатоци и батерии за продажба. Ве молиме слободно нарачајте! Ви благодариме за вашето покровителство~.

Основните својства

Додатоци на производот