Регулатор на притисок, 1/4 во. 1-25 пси

Регулатор на притисок, 1/4 во. 1-25 пси

Това е достапна
DEN 2.33
Количина на стоки:

'Регулатор на притисок, Серија 263А, Месинг Од Материјал За Тело, Големина На Влезот 1/4 Инчи, Излез Големина 1/4 Во., Должина 2-1/8 Во., Висина 4-3/8 Во., Вода за апликација, Тип На Поврзување FNPT, Опсег На Прилагодување На Притисокот 1 до 25 psi, Големина На Портата За Мерач 1/4 Инчи., Печат Материјал Буна Н, Макс. 140 Степени Ф, Макс. Притисок 300 пси, Усогласеност Доведе Слободен'.

Основните својства

Додатоци на производот