WLZP Fanny Pack торба за половината со држач за шишиња со вода за пешачење за торбички за машка торба за половини за жени, -Сун комплет за заштита

WLZP Fanny Pack торба за половината со држач за шишиња со вода за пешачење за торбички за машка торба за половини за жени, -Сун комплет

Това е достапна
DEN 2.33
Количина на стоки:

Нашите пакувања фани се изработени од најлон со висока густина и се водоотпорни, што ви овозможуваат да патувате со леснотија на дождот, да ги заштитите вашите работи од дождот и ви овозможуваат да патувате со мир на умот Нашите пакувања со шише со вода со близнаци имаат поголем капацитет да ги носат вашите дневни најважни работи. Нашите џебови со двојно шише со вода се исклучително изработени, водоотпорни и отпорни на гребење, нема потреба да се грижите за квалитетот. Нашиот пакет Фани може да се користи на многу начини и може да се прилагоди на вашите потреби, претворајќи го во пакет фани, ранец, торба за рамо, торба за гласник. Со потрага по квалитет и детали, секој дел од пакетот Фани е прецизно направен за удобен и убав изглед. Тежина : 0,5 кг. Големина : 11,8 x 8,7 x 4,7 ", половината може да се прилагоди на 27" -56 ", погоден за повеќето половини. Два држачи за шишиња со вода, три предни џебови за поштенски патенти и два надворешни џебови на половината на половината ги одржуваат вашите работи организирани. Торба за половината*1 ( ленти за рамо и ленти се ставаат во џеб од патент на половината). Сет на сончање*1. Премиум најлонски материјални пакувања на половината : торба со двојна котел. even when you travel in the rain. The back mesh pad is breathable to keep your waist dry and fresh while you work out, and the zipper is proven smooth to use. Hiking fanny pack is great for running bag, camping, traveling, hiking, Активности за велосипедизам на отворено (со комплет за заштита на сонце). Голем капацитет Фани Пак : Овој пакет Фани може да држи мобилни телефони, дигитални фотоапарати, клучеви, промени, лични карти, медицински материјали, гаџети, преклопливи лесни мантили, третираат и третмани за кучиња или што и да ви треба , без оглед каде сте состојба, овој мултифункционален пакет Fanny е совршен за вас да го користите, совршен ранец на отворено / пакет Fanny. Фани пакет со држач за шише со вода : Голем двојно шише со шише со шише со стабилни држачи за шише со вода од двете страни на половината и две ленти за токи на устата на држачот на шишето со вода за ефикасно да ги одржуваат шишињата со вода стабилни кога трчате или џогирање. Половот на половината на половината за пешачење може да се прилагоди од 27 "до 56", висината на лентата за рамо е прилагодлива од 18 "до 26". Погоден за возрасни и деца (шише со вода не е вклучено). Мултифункционална торба за пешачење : Дизајнирана како мултифункционална торба, можете да ја претворите торбата во пакет фани, торба за рамо, ранец, торба за месинџер, торба за тота, воена торба, воена торба, торба за гаџети. Можете да ги прикачите и замените лентите за рамо за да го прилагодите начинот на кој ја носите торбата додека патувате. 100% набавка без загриженост : Она што го добивате е : WLZP торба за пешачење за половината*1, комплет за заштита на сонце*1, Обезбедување на квалитет, ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме задоволство Во рок од 24 часа решение.

Основните својства

Додатоци на производот