DOITOOL Владетел Агол Владетел Агол Пронаоѓач Транспортир Занишан Рака 0-180° Степен Обработка На Дрво Владетел Агол Мерка Алатка Точна Прецизност Алатки За Столари Др?

DOITOOL Владетел Агол Владетел Агол Пронаоѓач Транспортир Занишан Рака 0-180° Степен Обработка На Дрво Владетел Агол Мерка Алатка

Това е достапна
DEN 3.33
Количина на стоки:

Транспортерот со тркалезна глава има полукружна скала од 0 - 180 степени, може да напредува и да ги менува насоките за мерење на сите агли Прилагодливата рака на транспортерот може да се прилагоди на кој било агол што сакате, лесен за употреба. Работел лекување, лесен за употреба ако страната е правилен начин. Прецизно офорт, јасни и точни читања, лесни за читање. Материјал од нерѓосувачки челик цврст и издржлив, не е лесен за ' рѓа, може да се користи долго време. Транспортерот со тркалезна глава има полукружна скала од 0 - 180 степени, може да напредува и да ги менува насоките за мерење на сите агли. Прилагодливата рака на транспортерот може да се прилагоди на кој било агол што сакате, лесен за употреба. Работел лекување, лесен за употреба ако страната е правилен начин. Прецизно офорт, јасни и точни читања, лесни за читање. Материјал од нерѓосувачки челик цврст и издржлив, не е лесен за ' рѓа, може да се користи долго време. Опис со фина изработка, тој е со голема точност и мерка за брз агол. Нема сомнение дека тоа е одлична алатка за мерење, особено корисна за столари и кројачи. Ќе добиете еден транспортер, кој има јасен метрички стандард за мерење, на владетелот покажува дека аголот на читање е многу точен, доволно за сите проекти за градење и ремоделирање.

Основните својства

Додатоци на производот