Лат Машина За Влечење, Обложена Лат Кула За Повлекување Со Високи И Ниски Макари, Машина За Влечење Надолу За Дома/Канцеларија/Теретана

Лат Машина За Влечење, Обложена Лат Кула За Повлекување Со Високи И Ниски Макари, Машина За Влечење Надолу За Дома/Канцеларија/Теретана

Това е достапна
DEN 544.00
Количина на стоки:

€ДИЗАЈН_ дебела рамка и потпора за стапала со издржлив капак што не се лизга за максимална потпора за да се зголеми дебелината на грбот и долните крила, прилагодлива висина на седиштето за сите типови корисници ●ЕФЕКТ● бесплатен извлекувач На тежина за насочување на мускулите на горниот дел од телото, значително забрзување на силата, издржливоста и мускулната маса. ●РАЗНОВРСНОСТ● Идеален За лесна конструкција и домашна употреба. Изведете различни вежби за горниот дел од телото, како што се географска ширина и должина, склони кон трицепс, седечка положба, исправен ред итн. ●СТАБИЛНОСТ● удобниот валјак за пена со повеќе позиции ве заклучува на место за работа на високо ниво на макара. Дизајниран за бицепс, подлактици, географска ширина и должина, раменици, стапици и трицепс. ●Вашиот Добар Фитнес Партнер● : ако сакате добро управување со телото, тогаш не можете без оваа фитнес опрема, затоа побрзајте. Опис : Идеали За лесна конструкција И домашна употреба Изведете различни вежби за горниот дел Од телото, Како што се географска ширина и повлекување, склони кон трицепс, седечка положба, исправени редови итн! Удобниот ролери за пена со повеќе позиции ве заклучува на место за работа на високо ниво на макара.

Основните својства

Додатоци на производот