Зелена шема на пајсли дрвени обетки околу приврзоците за приврзоци на ушите куки за накит за жени

Зелена шема на пајсли дрвени обетки околу приврзоците за приврзоци на ушите куки за накит за жени

Това е достапна
DEN 3.00
Количина на стоки:

Mterial : Овие смешни обетки се изработени од висококвалитетно сурово дрво, цврсто и сигурен, издржлив и безбеден за употреба, удобно за носење Лесен и пригоден : Симпатичните куки за уво се лесни во тежина, нема да ги оптоваруваат ушите, лесни за облекување и полетување, многу погодно. Персонализирана мода : Овие приврзоци за обетки имаат модерен начин на печатење и дизајн на тркалезна форма, што е многу елегантно и дарежливо. Повод : Овие обетки се погодни за какви било прилики како што се секојдневно носење, роденден, ангажман, забава, Божиќ, дипломирање, датум, танц, итн. Услуга : Овие обетки се препорачува редовно да се чистат чиста со влажна крпа, нашите производи се со добар квалитет, ако имате какви било прашања, можете да ни испратите е -пошта, ќе се обидеме да се потрудиме да ви помогнеме да го решите проблемот. Женски круг дрвени обетки приврзоци накит мода печатени обетки обетки обрач лесен и удобен.

Основните својства

Додатоци на производот