Тв Монтира Универзална Тв Штанд Тв Стојат Дома Кат Тешки Мобилни Телевизори Заграда Канцеларија Конференциска Сала ЛЦД Дисплеј Заграда ТВ Вертикален Екран Ротира

Тв Монтира Универзална Тв Штанд Тв Стојат Дома Кат Тешки Мобилни Телевизори Заграда Канцеларија Конференциска Сала ЛЦД Дисплеј Заграда

Това е достапна
DEN 399.84
Количина на стоки:

Универзален тв штанд, погоден за повеќето тв модели, силен и издржлив Удобно е да се префрлате помеѓу хоризонтални и вертикални екрани, а екранот на мониторот и ТЕЛЕВИЗОРОТ може да се инсталираат случајно. Двојната колона со дебелина од 2,38 мм е стабилна и не се тресе, прилагодување на висината на 8 нивоа, заоблен дизајн на шасијата надградба на стегање со 5 оски, лебди под кој било агол. Куката е прилагодлива во две брзини, а центарот е на место во еден чекор, а растојанието НА ТВ дупката од долниот екран исто така може лесно да се центрира. Применливо растојание на дупката : 100*100~400* 400мм, погодно за 99% тв модели, растојанието на дупката е променливо и многу спецификации. Универзален тв штанд, погоден за повеќето тв модели, силен и издржлив. Удобно е да се префрлате помеѓу хоризонтални и вертикални екрани, а екранот на мониторот и ТЕЛЕВИЗОРОТ може да се инсталираат случајно. Двојната колона со дебелина од 2,38 мм е стабилна и не се тресе, прилагодување на висината на 8 нивоа, заоблен дизајн на шасијата надградба на стегање со 5 оски, лебди под кој било агол. Куката е прилагодлива во две брзини, а центарот е на место во еден чекор, а растојанието НА ТВ дупката од долниот екран исто така може лесно да се центрира. Применливо растојание на дупката : 100*100~400* 400мм, погодно за 99% тв модели, растојанието на дупката е променливо и многу спецификации. МОЖЕ да се користи за инсталирање ТЕЛЕВИЗОР во вашиот дом, или може да се користи за прикажување во трговски центри име на производ : тв стендпроизвод материјал : ладно валани челик максимално оптоварување : 38кгкомпатибилна Големина НА ТВ : "32-43-50-55-60"1.

Основните својства

Додатоци на производот