Дама епилатор Поставете електрично тело на лицето на лицето, отстранувач на косата, машина за отстранување на косата, електричен памук на конец на тело, епилатор за

Дама епилатор Поставете електрично тело на лицето на лицето, отстранувач на косата, машина за отстранување на косата, електричен памук на

Това е достапна
DEN 2.67
Количина на стоки:

Применливи делови : Отстранувач на коса на лицето може да се користи за да се отстрани непотребната коса од горната усна, вратот, брадата, челото, раката и другите делови од телото Ергономски дизајнирана : Алатката за отстранување на влакна е ергономски дизајнирана, рационализирана тело, лесен за држење и ракување, ви носи погодност. USB полнење : Епилатор на лице со батерија од 1200m Ah усвојува дизајн на USB полнење, поддржува полнење, литиум батерија со голем капацитет, долг живот. Безбедно : Епилаторот на памучна нишка е направен од памучно предиво, не користи хемикалии, восок, итн., Нема иритација на кожата и е безбеден за употреба. LED осветлување : Навојување на лицето Отстранување на влакна користи дизајн на LED осветлување, лесен за да се види фината коса, лесна за депилација во секој случај. Применливи делови : Отстранувач на коса на лицето може да се користи за да се отстрани непотребната коса од горната усна, вратот, брадата, челото, раката и другите делови од телото. Ергономски дизајнирана : Алатката за отстранување на влакна е ергономски дизајнирана, рационализирана тело, лесен за држење и ракување, ви носи погодност. USB полнење : Епилатор на лице со батерија од 1200m Ah усвојува дизајн на USB полнење, поддржува полнење, литиум батерија со голем капацитет, долг живот. Безбедно : Епилаторот на памучна нишка е направен од памучно предиво, не користи хемикалии, восок, итн.

Основните својства

Додатоци на производот