Gymsmart женски хеланки со високи половини со половината со џебови од патенти Атлетски јога панталони дневна случајна

Gymsmart женски хеланки со високи половини со половината со џебови од патенти Атлетски јога панталони дневна случајна

Това е достапна
DEN 2.33
Количина на стоки:

78% полиестер, 22% спандекс Затворање на патент. Мека ткаенина : 78% полиестер 22% спандекс. Овие хеланки на средна компресија се направени со нашата ткаенина која има меко второ чувство на кожата и високо задржување на истегнување за големина. Детали за задниот дел на половината од 3-шема на пеперутка : Height Waizsted Thrude Heabgings се дизајнирани со детали од 3-шема на пеперутка на задниот дел од половината за совршено да ги потенцираат вашите средства и да нема предниот цвест на кревање за непречен изглед. Контрола на стомакот : хеланки со високи половини за стомакот со џебови, лентата за половината има совршена количина на компресија за да помогне да се задржи сè заедно и или јога. Благодарение на нивната добра еластичност и одличната заштита за колковите, овие женски јога панталони не се лизгаат за време на вежбање. Pипер џебови : Две џебови од патент можат подобро да ги чуваат вашите мали предмети за време на вежбањето, но исто така можат да го чуваат вашиот телефон, клучеви, картички, итн., Така што не треба да се грижите за губење на предмети во спортот, повеќе фокусирани на спортот. Повод : Нашите јога панталони со џебови се совршени сеприсутни панталони за јога, танц, бизнис, секојдневно, тренингот, забава, патување или секојдневно носење.

Основните својства

Додатоци на производот