Давиту Мотор Контролер-СКМ200ГБ125ДМ5

Давиту Мотор Контролер-СКМ200ГБ125ДМ5

Това е достапна
DEN 1671.84
Количина на стоки:

Тип на мотор : Други Сертификација : СЕ. Потекло : ЦН (Потекло). Број на модел : SKM200 GB125 DM5. Тип на мотор : Други. Сертификација : СЕ. Потекло : ЦН (Потекло). Број на модел : SKM200 GB125 DM5. Специфики на предметот : тип На Мотор : Другосертификација : Цеоригин : ЦН(Потекло)број На Модел : СКМ200ГБ125ДМ5.

Основните својства

Додатоци на производот