Ai.moichien жени приврзоци ѓердан цвет ароматерапија суштински дифузер гроздобер клавикула ланец сребро со отворено пријателство подароци

Ai.moichien жени приврзоци ѓердан цвет ароматерапија суштински дифузер гроздобер клавикула ланец сребро со отворено пријателство подароци

Това е достапна
DEN 1347.20
Количина на стоки:

1 Материјал : Злато-позлатено или сребро, висококвалитетно стакло, природните цвеќиња се прават во сушени цвеќиња, не се лесни за избледени и не се лесни за алергии. Уникатен дизајн : ретро и елегантен, природен материјал, исклучителен и уникатен. Применлива пригода : Овој ѓердан може да се совпадне со обична облека или фустани. Овој ѓердан можете да го носите на забави, клубови, вечери, патувања, шопинг и коктел забави. Подарок : Овој ѓердан може да се користи како подарок за роденден, подарок за годишнина, Божиќен подарок или подарок за Денот на мајката. Совет : Не носете го при потење. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не директно. Материјал : Злато-позлатено или сребро, висококвалитетно стакло, природните цвеќиња се прават во сушени цвеќиња, не се лесни за избледени и не се лесни за алергии. Уникатен дизајн : ретро и елегантен, природен материјал, исклучителен и уникатен. Применлива пригода : Овој ѓердан може да се совпадне со обична облека или фустани. Овој ѓердан можете да го носите на забави, клубови, вечери, патувања, шопинг и коктел забави. Подарок : Овој ѓердан може да се користи како подарок за роденден, подарок за годишнина, Божиќен подарок или подарок за Денот на мајката.

Основните својства

Додатоци на производот