ЛЕИСУИТ Висечка Торба За Складирање Покрај Креветот Складирање Кади Магазин Складирање Кревет Организатор На Кревет За Кревет За Колеџ Студентска Соба Организат?

ЛЕИСУИТ Висечка Торба За Складирање Покрај Креветот Складирање Кади Магазин Складирање Кревет Организатор На Кревет За Кревет За Колеџ Студентска

Това е достапна
DEN 0.33
Количина на стоки:

Материјал-Висок квалитет : Изработен од многу силна и издржлива полиестерска ткаенина, удобна мрежа Од Велкро и Дакрон Повеќенаменски-Опремен со 7 џебови со различни големини, можете да го закачите преку креветот за да чувате книги, списанија, тетратки, пенкала, мобилни телефони и некои закуски и пијалоци, погодни за закачување на креветот за организирање работи, со картонска потпора на грбот, издржлив и способен да издржи тешки товари. Совршен дизајн : не е потребно склопување, многу лесно за употреба, само дизајнирајте ги 2-те велкро ремени на која било шина за глава или кревет, заштедете време и напор. Големина и Капацитет-Л : 24 см(9,4 инчи)*28 см(11 инчи)*8 см(3,15 инчи),XL : 48 см(18,8 инчи)*28 см(11 инчи)*8 см(3,15 инчи),ги исполнуваат барањата за мулти-средно складирање. Многу погодно-организаторот покрај креветот може постојано да се закачува на креветот, можете да ставите секакви работи во него за да го направите вашиот кревет чист и уреден, кога ќе станете ноќе, исто така можете лесно да ги најдете овие предмети. Метод на чистење : не се перат, не се перат во машина, дамките нежно се бришат со влажна крпа може да бидат.

Основните својства

Додатоци на производот