NBJINGYI 2 Приколка Хич Три Топката Планината Со Кука 1-7/8, 2, 2-5/16 Црна Позлатени Топки И Кука

NBJINGYI 2 Приколка Хич Три Топката Планината Со Кука 1-7/8, 2, 2-5/16 Црна Позлатени Топки И Кука

Това е достапна
DEN 623.84
Количина на стоки:

Три прикачени хром приколка кука топки големина 1-7/8 инчи, 2 инчи кука капацитети : 10,000 фунти Работа со 2 инчи Приемници Кука Цевка, Одговара 1 7/8", 2" или 2 5/16 " Спојки. Шупливо Стебло Со Должина од 7-1/2 инчи и вкупна должина од 12 инчи за овој држач за топка за приколка,користете Комплет За Иглички или Заклучување со 5/8 Инчи. NBJINGYI е специјализиран за производство на додатоци за приколки. Има група професионална и напредна опрема за производство и технички персонал кој може да им обезбеди на клиентите висококвалитетни производи по разумни цени. Три прикачени хром приколка кука топки големина 1-7/8 инчи, 2 инчи кука капацитети : 10,000 фунти. Работа со 2 инчи Приемници Кука Цевка, Одговара 1 7/8", 2" или 2 5/16 " Спојки. Шупливо Стебло Со Должина од 7-1/2 инчи и вкупна должина од 12 инчи за овој држач за топка за приколка,користете Комплет За Иглички или Заклучување со 5/8 Инчи. NBJINGYI е специјализиран за производство на додатоци за приколки. Има група професионална и напредна опрема за производство и технички персонал кој може да им обезбеди на клиентите висококвалитетни производи по разумни цени. NBJINGYI е специјализиран за производство на додатоци за приколки.

Основните својства

Додатоци на производот