Индиски Полица 4 Парче Вокалфорлокални Рачно Изработени Разнобојни Месинг Племенски Сонце Дизајн Ѕид Виси Со Патина Палто Ѕид Куки За Чанта Закачалки Носителите

Индиски Полица 4 Парче Вокалфорлокални Рачно Изработени Разнобојни Месинг Племенски Сонце Дизајн Ѕид Виси Со Патина Палто Ѕид Куки За Чанта

Това е достапна
DEN 2264.64
Количина на стоки:

КАРАКТЕРИСТИКИ : Без ' Рѓа, Густ, Силен И Долготраен Хардвер/ Деца Пријателски/ Безбеден За Употреба во Соба, Кујна и Бања За Услуги На Клиентите И Прашања Поврзани Со Гаранцијата Ве Молиме Контактирајте_ус- (од понеделник до сабота од 9-00 до 18-00 ЧАСОТ). Еднократно Ѕидни Куки. Материјал : Месинг, Боја : Повеќебоен. Ширина : 5,25 Инчи Прибл. Должина : 5,4 Инчи Прибл. Цврста и Издржлива - Куката За Ѕидно Палто Е Изградена Цврста, Доволно За Да Закачи Повеќе Работи Во исто време. Содржина на пакетот : 4 Парче Племенски Сонце Дизајн Ѕид Виси Со Патина Палто Ѕид Куки За Носителите Чанта Закачалки. Брз и Лесен За Инсталирање, Не Е Потребна Посебна Помош. Можете Да Ги Користите Завртките За Да ги Монтирате Овие Куки За Палто Директно На Ѕид, Плакари или Врати. Грижа : Не Чистете Со Груби Хемикалии. КАРАКТЕРИСТИКИ : Без ' Рѓа, Густ, Силен И Долготраен Хардвер/ Деца Пријателски/ Безбеден За Употреба во Соба, Кујна и Бања. За Услуги На Клиентите И Прашања Поврзани Со Гаранцијата Ве Молиме Контактирајте_ус- (од понеделник до сабота од 9-00 до 18-00 ЧАСОТ). Еднократно Ѕидни Куки. Материјал : Месинг, Боја : Повеќебоен. Ширина : 5,25 Инчи Прибл. Должина : 5,4 Инчи Прибл. Цврста и Издржлива - Куката За Ѕидно Палто Е Изградена Цврста, Доволно За Да Закачи Повеќе Работи Во исто време.

Основните својства

Додатоци на производот