WWZMDiB 8 Инчен Заварување Клешти, Анти - ' РЃА Миг Заварување Клешти За Професионални Заварување Reliономски Зафат Сигурен И Издржлив

WWZMDiB 8 Инчен Заварување Клешти, Анти - ' РЃА Миг Заварување Клешти За Професионални Заварување Reliономски Зафат Сигурен И Издржлив

Това е достапна
DEN 2.33
Количина на стоки:

?Мултифункционални : Клешти За Заварување со повеќе функции, Совршени за Сечење Жица, Отстранување На Врвови Удобни и практични, суштинска помош во работата за заварување ●Ефикасна работа : рачката е дизајнирана со гумен капак со две бои, а областа за држење на рацете има честички за да спречи лизгање, што значително ја подобрува ефикасноста на работата. ?Издржливи материјали : тело од Висок јаглероден челик, челик со висока цврстина, издржлив за да се избегне ' рѓа и корозија. ?Широк спектар на апликации : Идеален За заварување, електрични, механички, работилници и домашна употреба итн. ?Мултифункционални : Клешти За Заварување со повеќе функции, Совршени за Сечење Жица, Отстранување На Врвови Удобни и практични, суштинска помош во работата за заварување. ●Ефикасна работа : рачката е дизајнирана со гумен капак со две бои, а областа за држење на рацете има честички за да спречи лизгање, што значително ја подобрува ефикасноста на работата. ?Издржливи материјали : тело од Висок јаглероден челик, челик со висока цврстина, издржлив за да се избегне ' рѓа и корозија. ?Широк спектар на апликации : Идеален За заварување, електрични, механички, работилници и домашна употреба итн. ?Опис : Тежина : прибл.

Основните својства

Додатоци на производот