Статив За iPhone, Lusweimi Статив Статив За ipad instax мини Камера, Флексибилен И Универзален Држач За Телефони, Пренослив Статив За Патување За Паметен Телефон Gopro, Снимање Ви?

Статив За iPhone, Lusweimi Статив Статив За ipad instax мини Камера, Флексибилен И Универзален Држач За Телефони, Пренослив Статив

Това е достапна
DEN 166.08
Количина на стоки:

€®Пренослив и Лесен Дизајн Q : тоа е дизајн на лесен, без притисок за носење Тежината на телефонскиот статив е околу 0,57 фунти. Тоа е префект за патување, треба само да го ставите во вашиот ранец бидејќи неговиот компактен дизајн. Нозете се направени од подебела премиум гума, го прави овој телефонски статив може да издржи до 4,4 килограми. Опсегот за прилагодување на висината на држачот за статив на телефонот е од 3,1 инчи до 10,8 инчи. Погоден е за употреба како рачен статив, десктоп статив, штанд за статив на i Phone. €●Прилагодлива Глава На Топката И Панел Што Се Одвојува Q : овој статив на телефонот е компатибилен со мобилни телефони, камера без огледала и светлина DSLR, а исто така може да се користи како ipad или таблет компјутер. Прилагодливата глава на топката поддржува странично снимање, исто така овозможува прилагодување на аголот со хоризонтална ротација. Дополнително, стандардниот панел за монтирање на завртки 1/4 може да се одвои, лесно може да се закачи со држач за телефон, дигитална камера и Gopro. €_Флексибилни Нозе Од Октопод И Универзални Стапала Q : телефонскиот статив е опремен со универзални стапала, костуми за различни терени. Ви овозможува стабилно да монтирате мобилен телефон на стативот на телефонот дури и на нерамна површина. Уште повеќе, дизајнот на нозете на октопод го прави може да се изврти во која било форма за да одговара на вашите различни потреби. Можете да го завиткате на велосипед, дрво и други други. €®Надграден Држач За Монтирање На Телефонот Q : држач За Телефон кој доаѓа со повеќето мобилни телефони (ширина од 2,1 "до 3,5"), како што е i Phone 14 Pro Max/14 Pro/14/13 Pro Max/13/12/12 про/11/11 Про/XS Max/XS / XR/X/X / Galaxy Note 9/Забелешка 8/Galaxy S10/S9. Покрај тоа, тој е опремен со механизам за полнење на пружината ви овозможува лесно вметнување или отстранување на мобилниот телефон од држачот без гребење на уредот. Користење поудобно и без бучава. €+Пакет и Задоволство Q : Пакет вклучувајќи 1x Флексибилен Телефон Статив, 1x Држач За Мобилен Телефон.

Основните својства

Додатоци на производот