Замена на батеријата на батеријата за JVC GR-FXM40 GR-FXM404 GR-FXM41 GR-FXM65 GR-HF705U GR-HF805U GR-LT10 GR-LT5 GR-LT7 GR-LT90 GR-LT91 GR-M7U GR-MV1 GR-S27 GR-SV1U

Замена на батеријата на батеријата за JVC GR-FXM40 GR-FXM404 GR-FXM41 GR-FXM65 GR-HF705U GR-HF805U GR-LT10 GR-LT5 GR-LT7 GR-LT90 GR-LT91

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

Висок квалитет - Нашите батерии се направени на точните спецификации исто како и оригиналната батерија Секоја батерија е со строго откривање на спецификации и употреба на тестирање, апсолутно обезбедете ја безбедна и издржлива употреба на батеријата. Наплата, преку празнење, над напон и заштита од краток спој за подобро траење на батеријата. Спецификации на батеријата - Капацитет : 2100m Ah, WH : 12.60 Wh, Type : Ni -MH, Напон : 6.0 V - Нов целосно декодиран чип работи исто како и оригиналот.09 x 46,37 x 19,80mmweight : 200g / 7. Сите батерии се сертифицирани со ISO9001, ROHS и CE. 12-месечна гаранција и 14-дневна гаранција за враќање на парите. Ние сме професионален снабдувач на батерии, носи нешто именувано батерии. Ние ја поддржуваме глобалната дистрибуција во Америка, Азија, Европа, Блискиот исток и Океанија, особено за САД и Канада. -Компатибилен модел : JVC GR-FXM40 Battery JVC GR-FXM404 BATTERYJVC GR-FXM41 BATTERYJVC GR-FXM65 BATTERYJVC GR-HF705 U BATTERYJVC GR-HF805 U BATTERYJVC GR-LT10 батерија батерија батерија батерија Battery JVC GRT5 батерија Battery JVC BATTERYJV BATTERYJV GR-LT90 BATATY BATATY BATATY BATTATY BATTATY BATTATY BATATYJVC -M7 U BATTERYJVC GR-MV1 BATTERYJVC GR-S27 BATTERYJVC GR-SV1 U БЕЗБЕДНО БЕЗБЕДНО БЕЗБЕДНОСТ БЕЗБЕДНОСТ : БН-V20 BN-V20 UBN-V20 USBN-V22 BN-V22 UBN-V24 UBN-V25 BN-V25 U- ROH одобрени за TOXIC Free.

Основните својства

Додатоци на производот