2500mAh 18650 Батерии RID12A Li-Ion батерија 12V замена за Ridgid 12V батерија AC82048 AC82008 130188001/AEG L1215 L1215P L1215R L1230 R86048

2500mAh 18650 Батерии RID12A Li-Ion батерија 12V замена за Ridgid 12V батерија AC82048 AC82008 130188001/AEG L1215 L1215P L1215R L1230

Това е достапна
DEN 936.00
Количина на стоки:

Бренд и нов | Тип на батерија : Li-јонски напон : 12 V | Капацитет : 2500m Ah Colo : Black | Без лажен капацитет со висока етикета Професионална замена батерија за Ridgid 130446007,130446011,200901008,200901009,200901019, AC82008, R82007, R82008, R82238, R86048.1301888001,130446001. Нема ефект на меморија и не може да се наполни или испушта по потреба без губење на капацитетот. Висококвалитетните ќелии за батерии можат да се зголемуваат за да се користат за подолго време на работа. Производите се FCC, ROHS и CE овластени, тестирани од производителот за да одговараат на OEM производи, исто толку добри како дури и подобри од оригиналите. Ние гарантираме да обезбедиме батерии за безбедност и целосен капацитет. Ние исто така ви нудиме 100% гаранција за задоволство без ризик за да ви овозможи да купите со доверба; Нема поставени прашања. 30-дневни пари назад и гаранција од 12 месеци. About HSC Tool Battery : HSC Tool Battery is specilized in design and manufacture varieties of batteries for Power Tool with good quality since 2011. As a top supplier of replacement power tool battery&charger,our product range covers every popular brand : Bos,Dewa, Hita, Maki, Meta, Milwau, Panas, Atlas Co, Bla & Deck, Ryo, Hilt, AEG, Festo, Hitac, Dys, Max.

Основните својства

Додатоци на производот