Bsxgse Лепило Ѕид Кука Пешкир Кука Водоотпорен Масло Самолепливи Кука До 15 Фунти Бања Кујна Тешки Лепило Кука Облека Виси Облека Клуч Кригла Ѕид Решетката

Bsxgse Лепило Ѕид Кука Пешкир Кука Водоотпорен Масло Самолепливи Кука До 15 Фунти Бања Кујна Тешки Лепило Кука Облека Виси Облека Клуч

Това е достапна
DEN 2.67
Количина на стоки:

Водоотпорен И Отпорен На Масло Погоден За Кујна, Бања, Спална Соба, Дневна Соба, Ходник, Дом, Канцеларија, Библиотека, Хотел, Гардероби Итн До Висечка Облека, Ремени, Ранци, Чадори, Шалови, Торби За Пазарење, Чанти, Капи, Капи, Панталони, Луфа, Кујнски Прибор Или Кој Било Друг Додаток На Кој Ќе Помислите. Цврсти и Разноврсни, Овие Црни Тркалезни Куки Се Изработени од Висококвалитетен Метален Материјал, Се Вода И -, Немаат Остри Рабови и Можат Безбедно Да се Прицврстат на Различни Внатрешни Површини, Вклучувајќи Плочки, Готово Дрво, Стакло , Метал и Друга Мазна Површина. 1 Кука Може Да До 15 Фунти Совети Овие Лепливи Куки Не Се Препорачуваат За Закачување Тешки, Скапи Или Кревки Предмети. Не Се Препорачува Да Се Користи Оваа Кука На Гипс Ѕидови, Вар Ѕидови, Насликани Ѕидови, Гипс Картон, И Позадина. Организација На Штета Силни Издржливи Самолепливи Куки За Палто Користејќи Силно Лепило, Лесни За Употреба И Дупки, Ознаки Или Лепливи На Ѕидови, Врати, Ормари Или Плакари, Помагаат Ѕидовите Да Изгледаат Убаво. Лесно За Инсталирање И Отстранување Нема Потреба Од Дупчење, Без Клинци Или Чекан, Можете Да Закачите Четки, Каишки За Кучиња, Кујнски Прибор Каде Што Сакате. Кога Користите Фен За Загревање На Лепилото, Куките Лесно Може Да Се Расклопат.

Основните својства

Додатоци на производот