Мртов ден шеќер череп за Ноќта на вештерките пилула кутија торба за пилули организатор кутија со патент преносен витамин додатоци медицина случај за патување 7 ден

Мртов ден шеќер череп за Ноќта на вештерките пилула кутија торба за пилули организатор кутија со патент преносен витамин додатоци медицина

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

【Големина】 : Нашата торба за случаи со пилули е 4,6x314x1,88 во, изработена од дрвена крпа (100% полиестерско влакно), а целата торба е отпечатена со специјално печатење. Тој е мал, удобен и убав. Тоа не е само преносен, туку и одличен декор/подарок. 【Внатрешна структура】 : Нашата торба за случаи со пилули содржи главна торба и предниот џеб за вметнување; Главната торба содржи торба со патент, и два мали џебови за вметнување, со еластичен слот за картички, што е погодно за складирање и фиксирање на различни вреќи со лекови. 【Отстранете ја кутијата со пилули】 : Нашата торба за случаи со пилули содржи отстранлива пластична кутија за пилули, која може да се користи за да се одржи различна пилула. Капакот на пластичната кутија е цврсто затворен и нема да се отвори автоматски, така што нема потреба да се грижите за истурање на апчиња. 【Чистење】 : Отстранливата пластична кутија за пилули е лесна за чистење и полнење. Целата торба се препорачува да се измие со рака, обесено да се исуши во сенка, пеглана на ниска температура, не исплакнат, не се исцрпува (делумно исцедена), ве молиме исчистете го пред да го користите за прв пат. 【Користете】 : Нашата торба за случаи со пилули е мала во големина и е отпечатена со исклучителен принт. Може да складира витамини, апчиња или клучеви, обетки и други мали предмети. Многу погоден за патување, спорт, теретана, кампување, семејство, хотел, риболов. Материјал : 100% полиестерско влакно. Карактеристики : Нашата торба за случаи со пилули содржи главна торба и предниот џеб, затворање на поштенски патенти. Главниот џеб содржи торба со патент, два мали џебови, торба за складирање, отстранлив пластичен пилула и еластичен слот за картички за лесно фиксирање и расклопување.

Основните својства

Додатоци на производот