3Drose CT_47240_1 Seagull Art Birds Природа керамичка плочка, 4-инчи

3Drose CT_47240_1 Seagull Art Birds Природа керамичка плочка, 4-инчи

Това е достапна
DEN 310.72
Количина на стоки:

Димензии (во инч) : 4 h x 4 W x 1/4 D градежна оценка; Не е препорачана инсталација на подот. Слика се применува на горната површина. Заврши со висок сјај. Исчистете со благ детергент. Димензии (во инч) : 4 h x 4 W x 1/4 D. градежна оценка; Не е препорачана инсталација на подот. Слика се применува на горната површина. Заврши со висок сјај. Исчистете со благ детергент. Галебна уметност- Птици- Плочката на природата е одлична за задниот дел, countertop или како акцент. Оваа плочка за градежништво за градежништво за комерцијален квалитет има висок сјај. Сликата се нанесува на горната површина и може да се исчисти со благ детергент.

Основните својства

Додатоци на производот