Likeside diy уста покривка за заптивка за заптивка за фитла на подлога за фитла за дишење на крпа, заменски листови за замена 10 парчиња

Likeside diy уста покривка за заптивка за заптивка за фитла на подлога за фитла за дишење на крпа, заменски листови за замена 10

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

Големина : 125х80мм; Коспирајте се за повеќето капаци на устата, вметнато со слот за флитер Материјал : ткаенина, филтер (топена крпа), неткаена ткаенина. Предложете заменете го листот секој ден на употреба за најдобар ефект. Идеално да ги заштитите устата и лицето од магла, алергии, чад, загадување, пепел, полен, градинарство, занаети. Широка примена : Погоден за активности на отворено, како што се риболов, возење велосипед, пешачење, кампување, мотоциклирање, лов, јога, патување и други видови спортови, лесни за носење. ★ Функција : Предложете ги заменете ги флитерите секој ден на употреба за најдобар ефект идеално за да ги заштитите устата и лицето од прашина, магла, алергии, чад, загадување, пепел, полен, градинарство, занаети имаат тродимензионално шиење, ќе формирате вметнување Филтерот во големината на флитер : 125х80мм; Костум за повеќето капаци на устата, вметнато со слот за слот за флитер : ткаенина, филтер (стопена крпа), неткаена ткаенина ★ Како да се користи : Чекор 1 : Откако ќе ги измиете рацете, извадете го производот чекор2 : Ставете ја подлогата за штитот на лицето во маската до Спречете лизгање на чекор3 : Инсталирајте ја подлогата за штит за лице, вклопете го лицето и правилно облечете го капакот на устата ★ Вклучен пакет : 10 x заптивка.

Основните својства

Додатоци на производот