Соба 88801 Тенок Полнење База Без Адаптер За Напојување Или Кабел

Соба 88801 Тенок Полнење База Без Адаптер За Напојување Или Кабел

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

За употреба Со Полнач За Батерии Roomba (Точка 80701) или полначот вклучен во Вашата Соба Не вклучува адаптер за напојување или кабел. Мора да го користите вашиот стар адаптер за напојување или да купите asin B0013 FG492. Ова е само пристаништето, бара дополнителен кабел за напојување за работа. пребарај за точка B0013 FG492. СОСЕМА НОВА Соба 88801 Тенок Полнење База Без Адаптер За Напојување или Кабел. Адаптерот за напојување се продава одделно.

Основните својства

Додатоци на производот