Ljfli Ashtray за Cig Ceramics Големи усни Корејски креативни личности тренд домашна дневна соба канцеларија декорација

Ljfli Ashtray за Cig Ceramics Големи усни Корејски креативни личности тренд домашна дневна соба канцеларија декорација

Това е достапна
DEN 2.00
Количина на стоки:

1 Мијалник : круг, полн, како adeејд, но не и adeејд. Одлична изработка и исклучителна занаетчиство ја прават пепелта на шлаг на тортата. Третман на жлебови : Пеперката е опремена со два третмани со жлебови, со интимен дизајн, така што цигарите можат да се постават без страв да се изгаснат. Дното : Дното на цилиндерот е направено мазно и рамно, а истиот е стабилно и безбедно. Применливо за разни места : Дома/автомобил/десктоп/клуб/канцеларија/деловно опкружување, итн. Доколку имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не преку е -пошта. Мијалник : круг, полн, како adeејд, но не и adeејд. Одлична изработка и исклучителна занаетчиство ја прават пепелта на шлаг на тортата. Третман на жлебови : Пеперката е опремена со два третмани со жлебови, со интимен дизајн, така што цигарите можат да се постават без страв да се изгаснат. Дното : Дното на цилиндерот е направено мазно и рамно, а истиот е стабилно и безбедно. Применливо за разни места : Дома/автомобил/десктоп/клуб/канцеларија/деловно опкружување, итн. Доколку имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не преку е -пошта. ❥ Опис на производот : Овој пепелник е изработен од керамички материјал, лесен за чистење, анти-скалинг, огноотпорен, траен и поудобен, погоден за разни места.

Основните својства

Додатоци на производот