Јасез Козметички Бања Решетката Козметика Полица За Складирање Десктоп Рачно Перење Кутија За Складирање

Јасез Козметички Бања Решетката Козметика Полица За Складирање Десктоп Рачно Перење Кутија За Складирање

Това е достапна
DEN 2.67
Количина на стоки:

Запознајте различни стилови на декорација Бања појавување, подобрување на целокупната атмосфера. Отстранлив за лесно чистење. Може да се чува, нега на кожата + шминка за убавина за завршување на дневната шминка. Складирање, масата не е неуредна, заштедува простор и одржува уредно и добро расположение. Запознајте различни стилови на декорација. Бања појавување, подобрување на целокупната атмосфера. Отстранлив за лесно чистење. Може да се чува, нега на кожата + шминка за убавина за завршување на дневната шминка. Складирање, масата не е неуредна, заштедува простор и одржува уредно и добро расположение. Запознајте различни стилови на декорација.Бања појавување, подобрување на целокупната атмосфера.Отстранлив за лесно чистење.Може да се чува, нега на кожата + шминка за убавина за завршување на дневната шминка.Складирање, масата не е неуредна, заштедува простор и одржува уредно и добро расположение.Име на производ : полица за бања применливо : материјал за складирање во бања : Металниот Пакет вклучува : Накит 1*сет (со исклучок на други демо предмети)Совети За Вид : 1. Поради рачно мерење, дозволете отстапување од 2-3 см. Поради различни монитори, бојата може да варира, ве молиме разберете.

Основните својства

Додатоци на производот