Убави Африкански Жени Машина За Нокти Најостри Цврсти Нокти Машина За Нокти Машинка За Нокти Со Клучеви За Отворање Шишиња

Убави Африкански Жени Машина За Нокти Најостри Цврсти Нокти Машина За Нокти Машинка За Нокти Со Клучеви За Отворање Шишиња

Това е достапна
DEN 0.33
Количина на стоки:

Оваа машинка за нокти е изработена од висококвалитетен, високо издржлив метал, елегантен и остар, силен и издржлив, може да се користи долго време, нема да ' рѓа или да се скрши Мултифункционални машинки за нокти, со пренослив приврзок за клучеви, лесен за употреба, лесен за носење и чување, погоден за разни видови нокти. Уникатниот дизајн на отворач за шишиња е едноставен и ефикасен за употреба. Големина На Машинка За Нокти : Должина На Машинка за Нокти : 5,5 см/2,2 инчи, Ширина : 3,2 см/1,3 инчи, Должина На Приврзок за Клучеви : 3 см/1,2 инчи, оваа машинка за нокти користи заоблен дизајн на сечилото за да обезбеди прецизно и чисто сечење и да спречи повреди рака. Оваа унисекс симпатична машинка за нокти е многу погодна за дома, канцеларија, патување, центар за нокти итн., на роденден, Денот на Вљубените, годишнината, Денот на Благодарноста, Божиќ, секој празник, за пријатели, девојки, семејство или себе совршен практичен подарок. Податоците за големината се добиваат со рачно мерење, а грешката во рамките на 0,5 см е нормална. Ако сте ги купиле нашите машинки за нокти и имате какви било проблеми во текот на процесот, слободно испратете ни е-пошта за консултации, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме да го решите во рок од 24 часа, ве молиме бидете сигурни дека ќе купите. Оваа машинка за нокти е изработена од висококвалитетен, високо издржлив метал, елегантен и остар, силен и издржлив, може да се користи долго време, нема да ' рѓа или да се скрши. Мултифункционални машинки за нокти, со пренослив приврзок за клучеви, лесен за употреба, лесен за носење и чување, погоден за разни видови нокти. Уникатниот дизајн на отворач за шишиња е едноставен и ефикасен за употреба. Големина На Машинка За Нокти : Должина На Машинка за Нокти : 5,5 см/2,2 инчи, Ширина : 3,2 см/1,3 инчи, Должина На Приврзок за Клучеви : 3 см/1,2 инчи, оваа машинка за нокти користи заоблен дизајн на сечилото за да обезбеди прецизно и чисто сечење и да спречи повреди рака. Оваа унисекс симпатична машинка за нокти е многу погодна за дома, канцеларија, патување, центар за нокти итн.

Основните својства

Додатоци на производот