Зебра Сараса Клип 0.3 Гел Топчесто Пенкало Сино црно Мастило Рефилс, 0.3 мм, Сет од 5 [Комаину-Ду Оригинален Пакет]

Зебра Сараса Клип 0.3 Гел Топчесто Пенкало Сино црно Мастило Рефилс, 0.3 мм, Сет од 5 [Комаину-Ду Оригинален Пакет]

Това е достапна
DEN 0.67
Количина на стоки:

Рефил За зебра сараса клип 03 JJH15-фб гел топчесто пенкало. Боја на мастило : Сина црна. Дијаметарот на топката : 0,3 мм. Рефил За зебра сараса клип 0.3 JJH15-фб гел топчесто пенкало. Боја на мастило : Сина црна. Дијаметарот на топката : 0,3 мм.

Основните својства

Додатоци на производот