Кристални клучеви за автомобили за женски девојки искриви ригистони клуч за слатки додатоци за клучеви Универзални додатоци за бришење на автомобили со 3 групни п?

Кристални клучеви за автомобили за женски девојки искриви ригистони клуч за слатки додатоци за клучеви Универзални додатоци за бришење на автомобили

Това е достапна
DEN 111.84
Количина на стоки:

Метал Затворање на тока на потковица. 【Bling Kyyring】 Нашиот кристален приврзок е изработен од метал и rhinestone, направете го овој клуч да биде извонреден и да го привлече окото. 【Едноставен дизајн】 Bling Siliver Kyyring со 3 групни прстени, едноставен и стилски. 【Погодно】 Задржете го клучот заедно и ви помагаат да го пронајдете лесно, изгубениот клуч за авоид. 【Употреба на карабинер】 Прстенот со затворање може да се користи како карабинер ако ви треба. 【Пакетот вклучува】 Копчиња за синџир X1 шрафцигер x1 потковица Bucket X1.

Основните својства

Додатоци на производот