АУСИ Јапонски Бенто Кутија, Кутии За Ручек, Јапонски Двослоен Природен Дрвен Бенто Кутии Кутија За Ручек За Возрасни Пикник Канцеларија Пешачење Кампување

АУСИ Јапонски Бенто Кутија, Кутии За Ручек, Јапонски Двослоен Природен Дрвен Бенто Кутии Кутија За Ручек За Возрасни Пикник

Това е достапна
DEN 3.33
Количина на стоки:

Јапонска ТРАДИЦИОНАЛНА КУТИЈА ЗА РУЧЕК : направена од дрво од хинап во природа, телото на кутијата за ручек врежано од цело парче дрво Лесен за чистење и повеќекратна употреба. # ДРВЕНАТА КУТИЈА БЕНТО е одвоена како четири дела , внатрешната решетка може да потрае за миење, Особено погодна за Јапонски јадења како суши, десерт, ориз ролна, вклучена, чување на суво овошје. `+ ДРВО БЕНТО КУТИИ КОНТЕЈНЕРИ Совршено големина За доведување ручек во канцеларија, пешачење, планинарење, кампување, езеро риболов, градилиште ручек или пикник. Еко-ПРИЈАТЕЛСКА КУТИЈА За РУЧЕК За ВОЗРАСНИ Природно дрво, мозаични бои, целосно задржани дрвени красти, рачно фино мелење, секое од нив е уникатно уметничко дело. тоа може да се стави на дезинфекција кабинетот да се користи Озон за стерилизација. Quoosy 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО : AOOSY садови се одличен избор за подароци за вашите семејства и пријатели. Доколку има некаков проблем, слободно контактирајте не директно, ќе се потрудиме да ве запознаеме со 100% задоволство. Јапонска ТРАДИЦИОНАЛНА КУТИЈА ЗА РУЧЕК : направена од дрво од хинап во природа, телото на кутијата за ручек врежано од цело парче дрво. Лесен за чистење и повеќекратна употреба. # ДРВЕНАТА КУТИЈА БЕНТО е одвоена како четири дела , внатрешната решетка може да потрае за миење, Особено погодна за Јапонски јадења како суши, десерт, ориз ролна, вклучена, чување на суво овошје. `+ ДРВО БЕНТО КУТИИ КОНТЕЈНЕРИ Совршено големина За доведување ручек во канцеларија, пешачење, планинарење, кампување, езеро риболов, градилиште ручек или пикник.

Основните својства

Додатоци на производот