Капак за Скара на Решетката НА звучникот,C2z1835leg Пластична Контролна Табла Врвен Капак На Звучникот За JAGUAR XF 2008-

Капак за Скара на Решетката НА звучникот,C2z1835leg Пластична Контролна Табла Врвен Капак На Звучникот За JAGUAR XF 2008-

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

>> > [ПРОФЕСИОНАЛНИ АЛАТКИ] врвниот капак за скара на звучниците може добро да го заштити звучникот на вашиот автомобил, отпорен на прашина, за да обезбеди одличен квалитет на звукот на звучникотЗаменувајќи го бројот на производителот за референца СЕ C2 Z1835 LEG, C2 Z1835 AMS, што може да обезбеди совршено совпаѓање. >>>[ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ] овој капак за решетка за решетки на звучниците е изработен од висококвалитетен материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ,мала тежина,тешко пукнатини,отпорен на високи температури,флексибилен,издржлив и долг животен век,високо отпорен на удари и гребење,како и абење. >>>[ШИРОКО КОРИСТЕН] овој капак на решетката на решетката на звучниците има широк спектар на апликации и ги исполнува или надминува оригиналните фабрички спецификации.За ЈАГУАР XF 2008-2016.Ве молиме проверете дали вашиот модел е соодветен пред купување. > > > [ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ] Прецизен дизајн, цврст и цврст,не треба да користите други комплицирани алатки, па дури и да менувате. Инсталирањето и замената се многу едноставни, само отстранете го оригиналот и инсталирајте го новиот. >>>[ПО ПРОДАЖБАТА НА УСЛУГИ] Кога ќе ги добиете нашите производи за прв пат, ако имате какви било прашања во врска со производите, ве молиме контактирајте не преку е-пошта и ние ќе ги решиме што е можно поскоро. Во исто време, ако имате какви било прашања или предлози за нашите производи, ние исто така ви посакуваме добредојде да не контактирате преку е-пошта во секое време за да им обезбедиме на клиентите добра услуга. Ова секогаш ќе биде нашиот прв чекор. >> > [ПРОФЕСИОНАЛНИ АЛАТКИ] врвниот капак за скара на звучниците може добро да го заштити звучникот на вашиот автомобил, отпорен на прашина, за да обезбеди одличен квалитет на звукот на звучникот.Заменувајќи го бројот на производителот за референца СЕ C2 Z1835 LEG, C2 Z1835 AMS, што може да обезбеди совршено совпаѓање. >>>[ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ] овој капак за решетка за решетки на звучниците е изработен од висококвалитетен материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ,мала тежина,тешко пукнатини,отпорен на високи температури,флексибилен,издржлив и долг животен век,високо отпорен на удари и гребење,како и абење.

Основните својства

Item Type:
Dashboard Top Speaker Cover
Material:
ABS
OE:
C2Z1835LEG, C2Z1835AMS
Fitment:
for Jaguar XF 2008-2016
Package List:
1 x Dashboard Top Speaker Cover:
Note:
1. Please double check the part number of your item, matching information is for reference only.:
2. If you are unsure of the item, please contact us before buying to avoid unnecessary return, thanks! :

Додатоци на производот