Н / А 1 Пар Еластична Подлога За Колена Спортска Фитнес Клекнат Опрема За Теретана Патела Трчање Кошарка Одбојка Тениско Колено Потпора За Потпора

Н / А 1 Пар Еластична Подлога За Колена Спортска Фитнес Клекнат Опрема За Теретана Патела Трчање Кошарка Одбојка Тениско Колено Потпора

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

Еластична компресија, удобно вклопување, силиконски анти-лизгање, засилување на тибија, компресија на вежбање Плетена ткаенина со висока густина, дише и исфрла пот. Силиконот не се лизга, што ја зголемува адхезијата на подлогата за колена и го намалува лизгањето. Ремени под притисок, еластичноста е удобна и слободна за прилагодување. Применливи сценарија : спортови за трчање, спортови за одбојка на нога, пинг-понг спортови за бадминтон, спортови за велосипедизам, фитнес и бодибилдинг. Еластична компресија, удобно вклопување, силиконски анти-лизгање, засилување на тибија, компресија на вежбање. Плетена ткаенина со висока густина, дише и исфрла пот. Силиконот не се лизга, што ја зголемува адхезијата на подлогата за колена и го намалува лизгањето. Ремени под притисок, еластичноста е удобна и слободна за прилагодување. Применливи сценарија : спортови за трчање, спортови за одбојка на нога, пинг-понг спортови за бадминтон, спортови за велосипедизам, фитнес и бодибилдинг. Материјал : Најлонфункција : Артритис, Олеснување На Болката, Обновување На Повредаталастична компресија, удобно вклопување, силиконско анти-лизгање, засилување на тибијата, компресија на вежбање.Плетена ткаенина со висока густина, дише и исфрла пот.

Основните својства

Додатоци на производот