Теревер Беа Вреќи За Складирање Преклопни Ткаенини Решенија За Складирање Гардероба Со Патенти и Армирани Рачки За Јоргани Облека Постелнина

Теревер Беа Вреќи За Складирање Преклопни Ткаенини Решенија За Складирање Гардероба Со Патенти и Армирани Рачки За Јоргани Облека

Това е достапна
DEN 1235.20
Количина на стоки:

Тоа е за чување сезонски предмети,облека и предмети за домаќинството,пространа е за вашата облека,утешители,ќебиња,перници,складирање постелнина,играчки,јакни и друга облека за бебиња Разновидност : комплетот торби за складирање може да се користи за плакар или гардероба, исто така добар избор за универзитетски дом, поткровје, употреба во спалната соба. Нема да се кине кога ќе ги преместите или подигнете овие контејнери за складирање облека за куќни потези, лесни за вклопување во кутии за подвижни куќи. Мултифункционални организатори на плакарот И Торби За складирање : организаторите на оваа торба за чување пакети може да се користат за складирање и заштита на сезонски предмети, облека и предмети за домаќинството. Тие се само кеси од ткаенина, без метална потпора внатре, што е супер лесно да се преклопи во фиока или кабинет за да заштедите простор.

Основните својства

Додатоци на производот