Симпатична Dodo Biids Model 2 компјутери прилагодливи буфонски капи со копчиња и капаци за вратоврска на главата за џемпер

Симпатична Dodo Biids Model 2 компјутери прилагодливи буфонски капи со копчиња и капаци за вратоврска на главата за џемпер

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

100% полиестер Затворање на влечење. [Премиум материјал и прилагодување] 100% полиестер со висок степен, лесен, удобно и дишење. Буфантните капачиња имаат еластизиран опсег и врски во задниот дел што можат да се носат на два начина : врзани лабаво во грб или врзани во конска опашка. Една големина може да одговара на најтрулата и долгата коса. [Компанијата за конска опашка и дизајн на копчињата] За долга коса, торбичката за конска опашка ви помага да ја прилагодите косата, ве прави да изгледате професионално и брзо. Со копчето околу увото, што можете да ги избегнете лентите од страните за да ги направите ушите да ви бидат повредени или да добијат брчки на лицето. [Влага за губење на влагата] Надградена мека џемпери со третман на влага за влага, брзо суво, одржувајте свежо додека работите напорно, што може брзо да ги апсорбира сите потење и да нема повеќе капки од пот во очите кога го носите капачето. Капакот може да го задржи челото чисто и суво после долго време. [Цврсто сечење и шиење] Оваа работна капа е тотално рачно изработена, фини детали и занаетчиство, бод е фиксиран и еднократно по повторено миење. Еластичниот опсег на задната страна обезбедува дополнителна стабилност за да ја задржите косата на место и да не ве натера да се чувствувате какви било непријатност дури и е затегната. [Широки апликации] Симпатичните панделки преку торбичката на пони обезбедуваат дополнителна безбедност за одржување на косата, оваа работна капа има разновидна практична употреба и може да се примени широко во секојдневниот живот, како што се фитнес, готвење, убавина, домашна заштита и сл што може да ве натера да влезете во добра состојба на работа.

Основните својства

Додатоци на производот