РИКИ тркалца 2 Инчи 3 Инчи 4 Инчен Средно Тркало Антистатички Тркало Универзална Тркало Електронска Фабрика Притисни Тркало Сопирачка Тркала Тешки Тркала )

РИКИ тркалца 2 Инчи 3 Инчи 4 Инчен Средно Тркало Антистатички Тркало Универзална Тркало Електронска Фабрика Притисни Тркало Сопирачка Тркала

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

Ќе се лизгате и лизгате наоколу во целосна тишина со нашите вртливи тркалца Тркалца тркала х4 - Индустриски Гумени Тркалца. Тивки Транспортни Тркала. Вртливи Тркалца Со Сопирачки. Загради Од Нерѓосувачки Челик. Нашата замена на тркалата НА столчето НИКОГАШ нема да ги изгребе, размачка или оштети вашите подови.Спецификации на производот материјал : СТП + челик : висина на сива инсталација : 89/104/125ммкастер дијаметар : 63мм (2,5 инчи) / 75мм (3 инчи) / 100мм (4 инчи)носивост : 300кгпакет содржи : 4 тркалца вложивме значителен напор за да се осигураме дека ги создадовме најдобрите тркала за столчиња на планетата.

Основните својства

Додатоци на производот