Панацеа таванот кука 1,5 w x 2 h x 0.2 d винил бело

Панацеа таванот кука 1,5 w x 2 h x 0.2 d винил бело

Това е достапна
DEN 95.36
Количина на стоки:

Собрана ширина : 1-1/2 in Капацитет на тежина : 0,1 lb. Собрана длабочина : 1/5 ин. Собрана ширина : 1-1/2 in. Капацитет на тежина : 0,1 lb. Собрана длабочина : 1/5 ин. Капацитет на тежина : 0,1 lb. Материјал : винил обложен. Тип на монтирање : таванот. Собрана длабочина : 1/5 ин.

Основните својства

Додатоци на производот