Амбесон Полка Точки Јога Мат Пешкир, Живописен Модел На Цреши Подготвени Со Рака На Забележана Позадина, Нелизгачки Апсорбирачка Пот Јога Пилатес Тренингот Рампа ?

Амбесон Полка Точки Јога Мат Пешкир, Живописен Модел На Цреши Подготвени Со Рака На Забележана Позадина, Нелизгачки Апсорбирачка Пот

Това е достапна
DEN 3.33
Количина на стоки:

Јога Сите други вежби на подот. Мерења-25 инчи широк х 70 инчи долг. Доаѓа со печатена вреќа отпорна на вода. НАПРАВЕНО од - %100 висококвалитетна мека рашел плетена полиестерска ткаенина. КАРАКТЕРИСТИКИ - поддршка Што не се лизга. Останува на место. МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ. Покријте ја вашата јога подлога. МЕКА-за топла јога, Бикрам, пилатес, фитнес медитација, тренингот и сите вежби за подот. ПЕЧАТЕНО-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Долготрајни задебелени бои и јасна слика. Мерења-25 инчи широк х 70 инчи долг. Доаѓа со печатена вреќа отпорна на вода. НАПРАВЕНО од - %100 висококвалитетна мека рашел плетена полиестерска ткаенина. КАРАКТЕРИСТИКИ - поддршка Што не се лизга. Останува на место. МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ. Покријте ја вашата јога подлога. МЕКА-за топла јога, Бикрам, пилатес, фитнес медитација, тренингот и сите вежби за подот. ПЕЧАТЕНО-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Долготрајни задебелени бои и јасна слика. Прифатете среќна и релаксирачка сесија за вежбање со овие печатени навлаки за јога мат! Тоа е исто така совршена идеја за подарок за вашиот фитнес љубовник пријател, сопруг, сопруга или роднина!.

Основните својства

Додатоци на производот