Huiop stylus за фонографски рекорд, универзален фонографски рекорд игла за играчи на игла за Crosley NP1 NP6, пакет од 2

Huiop stylus за фонографски рекорд, универзален фонографски рекорд игла за играчи на игла за Crosley NP1 NP6, пакет од 2

Това е достапна
DEN 3.00
Количина на стоки:

Универзална игла за замена за играчи на фонографски рекорди Издржлив ABS пластичен состав и врв на дијаманти. Лесно е инсталирано, не се потребни алатки. Играјте 3 брзини (33 1/3, 45, 78 Prm) Рекорди. Се вклопува за Кросли НП1 и НП6, исто така и за други рекорди како играчи на рекорди како Јон, Јенсен, Пиле, итн. Универзална игла за замена за играчи на фонографски рекорди. Издржлив ABS пластичен состав и врв на дијаманти. Лесно е инсталирано, не се потребни алатки. Играјте 3 брзини (33 1/3, 45, 78 Prm) Рекорди. Се вклопува за Crosley NP1 и NP6, исто така и за други рекорди играчи како јон, Јенсен, Пиле, итн. Спецификации : Количина : 1pc/ 2pcs (по избор) Материјал : ABS Боја : Црвен притисок : Околу 5 G список на пакети : 2 * Стилус на рекорд плеер.

Основните својства

Додатоци на производот