Лигутари Керамички Плочи, Природни Украсни Керамички Плочи, Природна Мермерна Пештера На Европското Медитеранско Езеро, 8 Инчи, За Јадење, Забави, Свадба, Тиркизно ?

Лигутари Керамички Плочи, Природни Украсни Керамички Плочи, Природна Мермерна Пештера На Европското Медитеранско Езеро, 8 Инчи, За Јадење,

Това е достапна
DEN 399.84
Количина на стоки:

Големина На Керамичка Плоча : 6 инчи / 7 инчи / 8 инчи / 10 инчи Тој е цврст, разноврсен и стилски, и секој може безбедно да го користи. Материјал : керамика, декоративната плоча со разновидни обрасци е убава и уникатна. Овие плочи се дизајнирани со уметничко печатење и вреди да се споделат со вашите пријатели за да ја покажат вашата личност. Како Да Се Користи : оваа декорација на дискот доаѓа со држач за прикажување, кој може да се прикаже во порцелански ормар, аранжман на полица или странична маса. Ова изгледа многу елегантно и уметничко. Опсег На Примена : оваа прекрасна чинија е совршен декоративен за секоја ниша, маса во вашиот дом, многу погоден за канцеларија, кафуле, студија, студио и други. Е Одличен Избор За Родендени, Денот На Вљубените, Денот На Мајката, Денот На Таткото, Денот на Благодарноста, Ноќта на Вештерките, Божиќ исто така е многу погоден за домашни украси. Нема Ризик : ние ќе обезбедиме премиум услуга за да помогнеме во решавањето на секој проблем.Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате проблеми со квалитетот или транспортот. Нашата Керамичка Тркалезна Плоча Тие Исто Така Можат да бидат Прикажани Како Украси На Решетка За Чинии Обезбедени Одделно, обезбедувајќи Различни Привлечни Обрасци за Да Одговараат на Вашиот Животен Стил. Донесете Елегантен Начин Во Вашиот Живот! Име : Керамичко Тркалезно Нишало/Декоративно Нишало Големина : 6 инчи / 7 инчи / 8 инчи / 10 инчен Материјал : Керамички Карактеристики : Извонредни И Шик Обрасци, Силна Листа За Пакување Материјали : Керамичка Плоча за Нишање x1; Држач за Прикажување x1 Овие Плочи Имаат Двојна Намена : Тие Можат да се Користат како Чинии за Вечера Или Personal Чинии За Потопување; Тие Исто така Можат да бидат Прикажани Како Украси На Решетка За Чинии Обезбедени Одделно.

Основните својства

Додатоци на производот