Модерен женски костум за лирски танцов, современа танцувачка фустан, балет гимнастика Леотард

Модерен женски костум за лирски танцов, современа танцувачка фустан, балет гимнастика Леотард

Това е достапна
DEN 1024.00
Количина на стоки:

90% најлон, 10% спандекс Направено од мека ткаенина, дишење, пријателски за кожата, лесен, удобен за допирање и носење, ве тера да се чувствувате добро. Фустан за танцување без ракави за жени, дизајн преку дизајн, драфтиран врат и асиметричен полите додаваат моден елемент. Еластичниот опсег на половината може да се протега до поширок опсег на половината, лесен за вклопување на различни форми на телото. Проток на полите нежно се врти со чекор за да се покаже убавината на танцот, фустанот искра под светлината за да ја осветли секоја изведба. Погоден за хор, сценска изведба, класа за танцување, забава за танцување, матурска, лирски танц, модерен танц, сала за танцување, итн. -| - Препорачана големина - | - Должина на задниот дел - | градите - | - половината s - -| - S | 25,5 "/65cm - | - 27,5"/70см - |- -24 "/62cm - M | - M | 26" /66.5cm -| - 29,5 "/75cm - | - 26"/67cm - l | - l - - | 27 "/68.5cm - | - 31,5"/80cm - | - 28 "/72cm - xl - | - - xl | 27,5 "/70cm - | - 33,5"/85cm - | - 30 "/77cm xxl - | xxl - | - 28 "/72cm | 35"/90см- - | - 32 "/82cm.

Основните својства

Додатоци на производот