Лути Горила USB 2.0 Флеш-Дискови Меморија Стап Кредитна Картичка Форма

Лути Горила USB 2.0 Флеш-Дискови Меморија Стап Кредитна Картичка Форма

Това е достапна
DEN 479.84
Количина на стоки:

пластика УСБ-меморискиот стап има водоотпорен чип, стабилен квалитет, брз пренос и долг век на траење. Усб-картичката со кредитна картичка има стилски дизајн кој беспрекорно се вклопува во вашите други технолошки додатоци. Усб-флеш-уредот може да се користи за секојдневна работа во канцеларија, складирање информации, корпоративен публицитет, комеморација на соученици, лична слика. Достапно во повеќе капацитети за складирање, кои се движат ОД 16 GB ДО 64 GB.Погоден за складирање на податоци на музика, фотографии, филмови, дизајни, прирачници, програми, материјали итн. Усб-флеш-уредот е совршено решение за вашите преносни потреби за складирање податоци. Неговиот компактен и лесен дизајн го олеснува носењето со вас во движење за да можете секогаш да имате пристап до вашите датотеки секогаш кога ви се потребни. Дизајнот со приклучок и игра овозможува лесна компатибилност со оперативните системи Виндоус, Мек и Линукс без потреба од дополнителен софтвер.

Основните својства

Додатоци на производот