ДЕЈЈА Микрофибер Спортска Теретана Крпи За Ладење Абсорбента Крпа За Ладење За Вежбање 2 Пакувајте Мека Крпа За Пот За Бања Јога Пливање Возење Велосипед Ајфеловат

ДЕЈЈА Микрофибер Спортска Теретана Крпи За Ладење Абсорбента Крпа За Ладење За Вежбање 2 Пакувајте Мека Крпа За Пот За Бања Јога Пливање Возење

Това е достапна
DEN 387.20
Количина на стоки:

Големина : Секоја спортска крпа е 29,5*81,5 см/11,5*32 инчи Тежината е многу мала, само 130гр. тој е многу пренослив и може да се преклопи на мали парчиња и да се стави во торба. Материјал : крпата за вежбање е изработена од 100% ткаенина од микрофибер, носи мек и дише допир, силна апсорпција на вода и брзо сушење, многу погодна за кожата. Спортската крпа е отпечатена од едната страна, грбот е бел, не бледне и се пере во машина. Погоден за : крпата за ладење е одлична за пешачење, патување, трчање, голф, фудбал, риболов, пливање, фитнес и други активности. може да се користи и како крпа за капење, Крпи за миење лице, крпи за раце, партали итн. се користат во кујната или бањата дома. Како да се користи : Потопете ја слатката крпа во ладна вода и исцедете ја пред употреба. По натопување, се користи за бришење на потта од телото за да се одржи телото ладно и да се отстрани лепливоста. Може да се стави на вратот, врзан за рацете или врзан за главата. Изберете метод што најмногу ви одговара според вашите желби. Прилагодување : ви посакуваме добредојде да ни дадете слики за да создадете уникатна спортска крпа што ја покажува вашата личност. Ако ви треба, можете да ме контактирате преку е-пошта!. Здраво, добредојдовте во нашата продавница! Многу сум среќен што го избравте ова product.In топлото лето, потењето го прави целото тело лепливо и мрсно, што навистина ги прави луѓето да се чувствуваат непријатно. Многу потење за време на вежбање не само што ќе влијае на состојбата на вежбање, туку може да биде придружено и со ризик од повреда. Затоа, ова е причината зошто многу луѓе ќе бидат опремени со спортска крпа при вежбање.Нашите спортски крпи за ладење се изработени од 100% микрофибер ткаенина, која не фрла првут и е исклучително абсорбента.

Основните својства

Додатоци на производот