Електричен Акт Топчест Вентил, Пвц, 1, ДЦ 24В

Електричен Акт Топчест Вентил, Пвц, 1, ДЦ 24В

Това е достапна
DEN 752.00
Количина на стоки:

Индикатор за визуелна позиција во стилот на куполата 152 x крај на прекинувачи за потврда на патувањето за далечинско означување. Прирачник за итни случаи замени. СЕ Означени, ip67 влез заштита Термички заштитен мотор. Стандардна функција за вклучување-исклучување со опционална неуспешна или достапна голема брзина. Мотор со погон без четки со високи перформанси со заштита од преоптоварување/прегревање. Телото на вентилот и приклучоците за цевки се достапни во пвц или ЦПВЦ, СО епдм или Витон заптивки. Куќиштето на погонот е изградено ОД ABS и е оценето СО IP67. ИСО погонот и единицата за монтирање се алуминиум. Монтажните сврзувачки елементи се нерѓосувачки челик. За други материјали консултирајте се со фабриката.

Основните својства

Додатоци на производот