Нортон 66261054184 2X1/4 in.

Нортон 66261054184 2X1/4 in.

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

Фино не -ткаен диск за конечна мешавина на површината на најразлични метали и форми на површината Држете ја формата добро за помалку облекување на тркала. Силиконски карбид жито за побрзо сечење и пофина посветла шема на гребење. Нова формула за смола за подобрена отпорност на размазнување. Ty TR/III FIT ROLL-ON/STORL-OFF SYSTEM. Фино не -ткаен диск за конечна мешавина на површината на најразлични метали и форми на површината. Држете ја формата добро за помалку облекување на тркала. Силиконски карбид жито за побрзо сечење и пофина посветла шема на гребење. Нова формула за смола за подобрена отпорност на размазнување. Ty TR/III FIT ROLL-ON/STORL-OFF SYSTEM. Не-ткаени унифицирани дискови се дизајнирани како ефикасен и економичен метод за дебагирање, полирање, чистење или завршување на метали и композити. Лесно преформулирана за употреба на широк спектар на форми/контури. Добро држете ја формата; Помалку облекување на тркала. Неметално, така што нема загадување на работното парче. Униформата конструкција одржува толеранција на дел.

Основните својства

Додатоци на производот