Сан Jamамар Клин-Пејл® Винил обложена не'рѓосувачка жица wallид-монтирана само црна боја

Сан Jamамар Клин-Пејл® Винил обложена не'рѓосувачка жица wallид-монтирана само црна боја

Това е достапна
DEN 3.00
Количина на стоки:

Wireица обложена со прав се спротивставува на хемиско оштетување Може да се монтира на скоро кој било wallид. Одговара на KP97 Kleen-Pails. Санитарно складирање - Паили од подот или површинските површини што ја намалуваат вкрстената контаминација. Wireица обложена со прав се спротивставува на хемиско оштетување. Може да се монтира на скоро кој било wallид. Одговара на KP97 Kleen-Pails. Санитарно складирање - Паили од подот или површинските површини што ја намалуваат вкрстената контаминација. Kleen-Pail®Pro ™ штандови ви овозможуваат да ги преместувате подот или работната површина, обезбедувајќи санитарно решение за складирање за 3, 6 и 8 квартални добрите на Kleen-Pail.

Основните својства

Додатоци на производот