Под Креветот Блокатор За Домашни Миленици-Јаз Браник За Под Мебел Бпа Слободен Безбедно Пвц Со Ролна Замена Лента Стоп Работи Оди Под Софа Каучот Или Кревет Лесно Д

Под Креветот Блокатор За Домашни Миленици-Јаз Браник За Под Мебел Бпа Слободен Безбедно Пвц Со Ролна Замена Лента Стоп Работи Оди

Това е достапна
DEN 287.84
Количина на стоки:

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ-блокатор на играчки изработен од безбеден водоотпорен пвц без БПА со супер силно лепило, кога се држи На подот Лесно отстранлив и перат Нема оштетување на вашиот под, добар затворач за празнина за под мебел. ОДГОВАРА НА МНОГУ МЕБЕЛ и ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - Големината : 16" l x 3. Може да ја запечати празнината до 3" и да се сече за помал јаз. Брза и лесна инсталација во рок од 1 минути. Поставете која било должина, само исечете ја на различна големина според вашата потреба. ШИРОКО ПРИМЕНА - овој блокатор на јазот на каучот може цврсто да се прилепи на подот на тврдата површина, како дрво ,мермер,плочка,винил,итн. Може да спречи нешто да оди под каучот софа кревет и друг мебел. КАЖЕТЕ ЗБОГУМ НА НЕРЕДОТ , НЕЧИСТОТИЈАТА АДН ПРАШИНА - Нема повеќе свиткување или клекнување за да добиете работи што се тркалаат под каучот, ефикасно блокирајте топчиња и играчки за миленичиња. Чува нечистотија и прашина и не губете ништо под каучот никогаш повеќе. НИЕ ВИ ГАРАНТИРАМЕ ПАРИ НАЗАД ВО 30 ДЕНА. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ-блокатор на играчки изработен од безбеден водоотпорен пвц без БПА со супер силно лепило, кога се држи На подот Лесно отстранлив и перат. Нема оштетување на вашиот под, добар затворач за празнина за под мебел. ОДГОВАРА НА МНОГУ МЕБЕЛ и ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - Големината : 16" l x 3. Може да ја запечати празнината до 3" и да се сече за помал јаз. Брза и лесна инсталација во рок од 1 минути. Поставете која било должина, само исечете ја на различна големина според вашата потреба. ШИРОКО ПРИМЕНА - овој блокатор на јазот на каучот може цврсто да се прилепи на подот на тврдата површина, како дрво ,мермер,плочка,винил,итн. Може да спречи нешто да оди под каучот софа кревет и друг мебел.

Основните својства

Додатоци на производот