уни-топка 1738430 207 Игла Повлекување Гел Пенкала, Средна Точка, Црна, 4 Брои

уни-топка 1738430 207 Игла Повлекување Гел Пенкала, Средна Точка, Црна, 4 Брои

Това е достапна
DEN 82.24
Количина на стоки:

Направете впечатлива изјава со крајна во детали и перформанси Издржлив врвен врв за сложено и прецизно пишување. Премиум зафат обезбедува супериорна удобност и контрола на пишувањето. Карактеристики уни Супер Мастило што штити од вода, избледување и измама. Вклучува : 4 црни уни-топчести гел пенкала, средна точка од 0,7 мм. УМЕТНИЧКИ МАТЕРИЈАЛИ. Направете впечатлива изјава со крајна во детали и перформанси. Издржлив врвен врв за сложено и прецизно пишување. Премиум зафат обезбедува супериорна удобност и контрола на пишувањето. Карактеристики уни Супер Мастило што штити од вода, избледување и измама. Вклучува : 4 црни уни-топчести гел пенкала, средна точка од 0,7 мм. УМЕТНИЧКИ МАТЕРИЈАЛИ. Изразете се со стил со пенкало со Игла од уни-топка 207, со издржлив врв од нерѓосувачки челик кој се спротивставува на свиткување и овозможува прецизно пишување. Текстурираниот стисок пенкалата за гел обезбедува супериорна удобност и контрола на пишувањето, додека врвот што се повлекува обезбедува дополнителна погодност. Украсено со различни метални акценти и висококвалитетна завршница, ова уни топчесто пенкало додава допир на класа во секојдневниот живот. Пенкалото За Игла 207 има ексклузивно уни Супер Мастило кое помага во заштитата од вода, избледување и измама. Мастилото на база на пигмент содржи честички кои формираат неизбришлива врска во хартијата-не може да се скрши.

Основните својства

Додатоци на производот