Хорор Ноќта на вештерките ликови автомобил шофершајбна Сончеви додатоци за автомобили за повеќето автомобили што можат да се преклопуваат со автомобили, со оглед

Хорор Ноќта на вештерките ликови автомобил шофершајбна Сончеви додатоци за автомобили за повеќето автомобили што можат да се преклопуваат со автомобили,

Това е достапна
DEN 367.84
Количина на стоки:

【Материјал на производот】 - Користете водоотпорна полиестерска ткаенина + меур алуминиумски филм, добра топлотна изолација, може ефикасно да го заштити вашиот автомобил од сонцето, ефикасно да го заштити ентериерот на вашиот автомобил од стареење, отпорност на топлина и да создаде најудобна и најладна околина за автомобили 【Чувајте го ентериерот на автомобилот кул】 Оваа сенка на шофершајбната на шофершајбната обезбедува ефикасна изолација, одржувајќи поладна температура на ентериер и ги прави вашите патувања поудобни. 【Одговара на повеќето автомобили】 Сонцето одговара на автомобилите со предниот шофершајбна од приближно 27,5 во H x 51 во W и помали. Содржи четири независни чаши за вшмукување, така што може да биде цврсто фиксирано на стаклото. Издржлив за употреба, лесен и преносен, лесен за инсталирање и отстранување. 【Лесно идентификувајте】 Забавно автоматско шофершајбно екранот му дава личност на вашиот автомобил. Го прави вашиот автомобил лесен за идентификување, совршен за пронаоѓање на вашиот автомобил на преполн паркинг и гаражи. 【Смешен подарок】 Одличен за подароци за ван камион со автомобили - продолжете го животот на површините на контролната табла на вашиот автомобил, радија, ЛЦД -екраните, GPS уреди и други електроника. 【Материјал на производот】 - Користете водоотпорна полиестерска ткаенина + меур алуминиумски филм, добра топлотна изолација, може ефикасно да го заштити вашиот автомобил од сонцето, ефикасно да го заштити ентериерот на вашиот автомобил од стареење, отпорност на топлина и да создаде најудобна и најладна околина за автомобили. 【Чувајте го ентериерот на автомобилот кул】 Оваа сенка на шофершајбната на шофершајбната обезбедува ефикасна изолација, одржувајќи поладна температура на ентериер и ги прави вашите патувања поудобни.

Основните својства

Додатоци на производот