Вентилак за покрив на Pupol за RV вентилатор 14 ”12V Автоматски RV покрив вентилатор вентилатор моторна моторна моторна моторна моторна мотор со сензор за дожд и далечин?

Вентилак за покрив на Pupol за RV вентилатор 14 ”12V Автоматски RV покрив вентилатор вентилатор моторна моторна моторна моторна моторна мотор

Това е достапна
DEN 2975.84
Количина на стоки:

ПАРТОЛ е посветен на производство и производство на професионални делови за автомобили за да ги задоволи потребите на нашите клиенти Нашата цел е да им обезбедиме на клиентите производи со највисок квалитет, да ги подобрат перформансите на вашето возило и да го направат вашиот автомобил повеќе личен и покреативен. Вентилаторот на покривот на Partol 14 '' нè помина UL и ETL сертификација. Фали тело направено од ABS пластика, вентилаторот на прозорецот на покривот Partol е светло во споредба со традиционалните вентилатори на вентилаторот за RV, кампер, приколка, мотор, но сепак добро се справува со елементите на отворено. Бидејќи вентилаторот на „Partol Vent“ е исто така отпорен на УВ, бледнее треба да биде помалку од проблем во вообичаениот случај од другите, тоа е голем плус за летни патувања. Покрај тоа, благодарение на вклучувањето на робустен интегрирано покритие, вентилаторот на вентилот направен од Партол ќе работи непречено многу години. Бидејќи вработува комбинација на вентилатор од десет сечила и силен мотор, вентилаторот на отворот од Партол го одржува воздухот во внатрешноста постојано се движи. Вентилаторот е реверзибилен за да земе воздух или надвор. Исто така, можеме да избереме брзина со прекинувач. Ако сакате да ја задржите бучавата надолу на вашата опрема, вентилаторот на Vent Putol е најдобриот вентилатор на RV Vent што можете да го добиете. 【RV Fan RV со високи перформанси】- Јадрото на ова навистина фантастично решение за вентилација е ротирачки вентилатор со високи перформанси, кој е цврсто интегриран во прозорецот на покривот и може да се прилагоди како што се бара. Може да ја забрза циркулацијата на валканиот воздух во RVS, кампер или затворен приколка и да го направи воздухот свеж. 【Сензор за дожд】- Овој отвор има сензор за дожд кој автоматски ја затвора куполата кога влажна и повторно ќе се отвори откако ќе се исуши сензорот. Вграденото рачно копче овозможува затворање на куполата во итни случаи. 【2 Way 3 Fan Speed】- Моќниот, но компактен вентилатор на RV Vent со 10 чисти лопати има променливи брзини со прирачник за да го добиете протокот на воздух токму како што сакате. 3-брзински вентилатор (слаб во сина светлина, средно со црвено светло, богато со зелено светло). Преобразливиот проток на воздух ви овозможува да повлечете воздух однадвор или да го истуркате воздухот одвнатре. 【УВ заштита и издржлива】-Замената за замена на покривот од 12 волти RV е компатибилен со најпопуларните отвори за покриви. Отпорен материјал да трае уште подолго.

Основните својства

Додатоци на производот