Зема за шамија на Зијбм Шал -шамија 5 решетка за складирање на прстен

Зема за шамија на Зијбм Шал -шамија 5 решетка за складирање на прстен

Това е достапна
DEN 2.00
Количина на стоки:

Шаул шал за закачалка 5 Ring Rick Rack Multifunctional Tie Rack Rack Металната обвивка, ефикасно спречување на 'рѓа, дизајн со пет прстени, може да виси повеќе шалови. Направен од PP материјал, може да биде свиткан по волја без деформација. Врските и марамите се прашање по избор и можете да ги чувате како што сакате. Достапно во две бои, трајни. Шаул шал за закачалка 5 Ring Rick Rack Multifunctional Tie Rack Rack. Металната обвивка, ефикасно спречување на 'рѓа, дизајн со пет прстени, може да виси повеќе шалови. Направен од PP материјал, може да биде свиткан по волја без деформација. Врските и марамите се прашање по избор и можете да ги чувате како што сакате. Достапно во две бои, трајни. Shawl шамија за закачалки 5 Ring Rack Rack Multifunctional Tie Rack Rack.metal облога, ефикасно спречување на 'рѓа, дизајн со пет прстени, може да виси повеќе шалови. Изработено на PP материјал, може да биде свиткана по волја без деформација. Материјал по избор, и можете да ги чувате како што сакате. Достапни во две бои, издржливи.Која : Пинк и зелена материјал : не'рѓосувачки челик и ppsize : 41x23 cmtype : вратоврска/појас/шалци за шалче : 1pcnote : Ве молиме, дозволете грешки од 1-2cm грешки до рачно мерење на бојата наITEM прикажана на фотографии може да се прикаже малку поинаку на вашиот компјутерски монитор, бидејќи мониторите не се калибрираат исто.

Основните својства

Додатоци на производот