HITACHI 371458 LOTATION ROTATION

HITACHI 371458 LOTATION ROTATION

Това е достапна
DEN 100.48
Количина на стоки:

Алатките Hitachi Power го преименуваа во Metabo HPT Исти одлични алатки, со само ново име. HITACHI 371458 LOTATION LEST C10 RJ. Оригинален дел за замена на алатката Хитачи. За употреба на производи за алатки Hitachi Power. Алатките Hitachi Power го преименуваа во Metabo HPT. Исти одлични алатки, со само ново име. HITACHI 371458 LOTATION LEST C10 RJ. Оригинален дел за замена на алатката Хитачи. За употреба на производи за алатки Hitachi Power. Секој додаток на Хитачи е дизајниран според највисоките стандарди и строго е тестиран и за перформанси и за издржливост. Хитачи е лидер во истражувањето и развојот на алатките за електрична енергија и постигна многу први во индустријата за електрични алатки. Денес, Хитачи ја продолжува традицијата на иновации и инженеринг со нови функции, покрај класичниот квалитет.

Основните својства

Додатоци на производот